promosyon ürünler

Armadizayn™

Promosyon ürünleri kurumlar için önemlidir. Bu tip ürünler, markanızı ve logonuzu üzerinde taşır. Bu sayede markanızla ilgili promosyon yapmış olursunuz. Bu ürünler adınızı taşırlar ve kalıcı olmanızı sağlarlar. Promosyon, pazarlama taktiklerinin en etkili olanlarından biridir. Müşterinin hafızasında yer edinmek, her daim yanında olmak ve tüm bunların yanı sıra yeni müşterilere de ulaşabilmek için önemli bir pazarlama taktiğidir. Sektör bazında promosyonlar değişiklik göstermektedir. Sektörünüze göre promosyon ürünler yaptırabilirsiniz. Metal kalem, ajanda, defter, bloknot, küp bloknot, seramik kupa, anahtarlık, duvar saati, USB bellek, powerbank, açacaklı magnetler, termoslar ve laptop çantası gibi ürünler kurumlarda tercih edilen promosyon ürünleridir.

Kalemler

Kalemler

Plastik, Metal materyal ve tasarım çeşitleri

Günümüzde marka ve işletme sahipleri müşteri aklında kalıcılığı artırabilmek amacıyla promosyon kalem kullanmayı tercih ediyorlar. Etkili bir reklam aracı olan promosyon ürünler, firmaların seçimine göre değişirken en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Firmalar bu ürünü kullanarak müşterilerine jest yapmayı ve markalarının bilinirliğini arttırmak amacıyla kullanırlar.

 

Kalem Setleri

Promosyon Kalem Seti

Farklı boy ve Kutu seçenekleri ile

Markaların ya da kurumların önemli bir ürünü olan promosyon kalem setleri ile müşterilerin beğenisini kazanmak mümkün olabiliyor. Aynı zamanda markaların imaj çalışmalarının yanı sıra bilinirlik açısından da bu tür özellikler ön plana çıkıyor.

Günümüzde firmalar kendilerini tanıtan ürünler tasarlayarak bu ürünleri promosyon olarak müşterilere sunabiliyorlar. Promosyon anlam olarak hediye olarak sunulan çeşitli ürünleri ifade ediyor.

 

Tarihsiz Defterler

Defter Çeşitleri

Çeşitli boy sayfa adetleri ile

Promosyon defter şirketlerin hediye olarak verebileceği ve ürün gruplarımız arasında en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Promosyon defter farklı baskı boyutlarında, renk ve baskı çeşidiyle şirketimiz hizmetleri arasında yer almaktadır. Defterin icadından bu yana epey bir uzun süre geçmiş bulunmaktadır. Her yaş grubundan insanın, her şirketin, eğitim kurumunun, sağlık kurumunun ve aklımıza gelebilecek insan bulunan mekan da defterin yeri ve önemi saymakla bitmez. Promosyon defter siparişiniz sonucunda hemen hemen her kitleye seslenebilir şirketinizin marka kimliğini duyurabilir ve geleceğinizi garanti altına almış olursunuz.

Çakmaklar

Çakmak Çeşitleri

Farklı Özellik ve Renklerde

Promosyon çakmak ise kadınlar ve erkekler tarafından kullanılan bir aksesuar olduğundan dolayı büyük bir ilgi görüyor. Promosyon ürün firmalar tarafından müşterilerine hediye edilen ürün anlamına gelir. Bu ürünler ile firmalar etkili kampanyalar düzenleyerek kalıcılıklarını ve bilinirliklerini artırmayı hedeflerler. Küçük ve taşınabilir olmaları bu ürünleri daha cazip hale getiriyor. İlginç tasarımlı reklamlar ve tanıtım yazıları yazıldığında bu aksesuarlar kaliteli reklam yaparlar.

USB Bellekler

Usb Bellek Çeşitleri

Farklı Özellik ve Bellek boyutları

USB belekler günlük hayatta insanların kullandıkları depolama ve veri transferi aracıdır. dijital dünyanın yaygınlaşması ile beraber promosyon USB bellek iş hayatında ve diğer pek çok alanda insanlar tarafından kullanılan ürünlerin başında gelir. Bu ürünler içerisinde önemli bir yeri olan promosyon USB bellek sürekli kullanılan bir ürün olmanın yanında üzerine basılan yazı ve logolar ile yapılan reklamlar fazlasıyla görevlerini yerine getirirler.  Bu belleklerin birbirinden farklı özellikte ve modelde çeşitleri bulunur.

Powerbank

Powerbank Çeşitleri

Farklı Boy ve Özelliklerde

Günlük yaşantımızda promosyon powerbank ürünlerini kaliteli toptan satın almak için hizmetinizdeyiz. Promosyon powerbank fiyatları uygun ve ekonomiktir. Günümüzde yeni iş yeri açmak isteyen firmalar ve bilinirliğini artırmak isteyen kurumlar etkili reklamlar yaparak müşterilerine ulaşmayı hedeflerler. Bu ürünler içerisinde firmaların en çok başvurdukları ürünler arasında promosyon powerbank denilen ürünler gelir. Bu ürünler özellikle teknoloji ile haşır neşir olan insanların gereksinim duyduğu ürünlerin başında gelir.

Porselen Kupa Bardak

Kupa Bardak

Kişiye Özel Tasarımları ile

Kupa bardağın üzerine herhangi bir yazı, obje, yazı yaza resim basılmasına Kupa Bardak Baskısı denmektedir. Büyük firmalar tanıtımlarını yapabilmek için Kupa Bardakların üzerinde kendi logo ve amblemlerini bastırarak bunları promosyon ürün olarak sunabilmektedirler.

Masa Sümeni

Masa Sümeni Çeşitleri

Kişiye Özel Tasarımları ile

Sümen; ofislerde çalışma masası üzerinde olan ve üzerinde yazı yazmak ya da arasına evrak koymaya yarayan, üzeri deri kaplama olan bir masa üstü aksesuarıdır. Ofis masasında bir ciddiyet ve prestij yaratan sümen takımı ise masa üstünde bulunan aksesuarların bir arada ve uyumlu bir şekilde bulunmasını sağlamaktadır. Masanın daha gösterişli ve daha düzenli görünmesini sağlayan sümen takımları deri, ahşap, lüks, VIP gibi birçok modele ve tasarıma sahiptir. Farklı renklere ve tasarımlara sahip olan sümen takımları gerçek deri ya da suni deri kullanılarak el işçiliği ile üretilmektedir.

error: İçerik Korumalıdır