display ürünler

Armadizayn™

Fuar organizasyonları kapsamında firmalar yaygın bir biçimde display ürünler tercih ederler. Bu ürünler uzun süreli olan reklam tanıtımı bakımından oldukça yüksek düzeyde fayda sağlar. Sergilerde, çoğu satış noktalarında, promosyon dağıtımları içerisinde kullanılabildiği gibi, aynı zamanda da seçim çalışmalarında oldukça sık bir şekilde kullanılır. Örümcek stand, x banner, roll – up banner, roll – up gibi ürünler fuar organizasyonları içerisinde sıklıkla kendini gösterir. Bununla birlikte display Ürünler taşınabilir bir mekanizmaya sahiptir ve seçim çalışmalarında aktif olarak rol oynarlar.

X-Banner

X-Banner

60 x 160 cm | 60 x 180 cm | 80 x 180 cm

Ayakları x biçiminde olmasının yanı sıra alüminyum malzemeden olup biten baskı malzemenin dört köşesinden kuşgözü delinmesi beraberinde ayak uç noktalarının geçirilmesiyle oluşur. 

Bu display ürünü olan x banner ağırlık olarak metal ve plastik malzemeden imal edilir. Hafif, kolay ve ekonomik bir display ürün olduğu için çok tercih edilir.

Roll - Up Banner

Roll-Up Banner

85 x 200 cm | 120 x 200 cm

Roll up banner, reklam malzemelerinde en çok kullanılan reklam ürünlerinden biridir. Alüminyum gövde, boru ve bez çantadan oluşan reklam malzemesi tanıtım, organizasyonlar, fuarlar ve özel reklamlarda kullanılan bir üründür.

Roll up banner, kolay taşınabilir özellikte, sarmal mekanizması bulunan şık bir reklam ürünüdür. Roll up banner farklı ölçülerde üretilebilir. Şık görüntüsü, ekonomik oluşu ve kolay taşınabilmesi nedeniyle reklam malzemesi için vazgeçilmez display reklam ürünleri arasında yer alır.

Örümcek Stand

Örümcek Stand

Kavisli 3x4

Çapraz alüminyum iskelet sisteminden oluşan Örümcek Stand portatif taşınabilir ve ekonomik fiyatlı reklam tanıtım ürünüdür. Dijital baskılı olarak kullanılan örümcek stand kullanılan alanda dikkat çeker, ürün veya reklamınızı en şık biçimde sunmanıza olanak verir. Farklı ebatları ile kullanılacak alana uygun üretilebilir. İşiniz bittiğinde ise toplanıp tek çanta içinde taşınabilir, bir sonraki kullanıma kadar muhafaza edilir. Standa ait görsel baskı (yedek malzemeler ile) tekrar üretilir , iskelet  sistemi başka reklam veya ürün için defalarca kullanılabilir. Özel sert plastik çantası (Hard Case) dijital baskı yapılarak standınızın önünde banko-masa yerine de kullanılabilir. Bu sayede tek bir ürün hem taşıma, hem de banko maliyeti açısından ekonomi sağlar.

Alüminyum Çerçeve

Alüminyum Rondo Çerçeve

Farklı Ebatlarda

Açılır kapanır alüminyum çerçeve profili özelliği ile içerisindeki görseli en kısa sürede değiştirebilme imkanı sağlar.

Çerçeve içerisindeki görselinizi güneş ışınlarından koruyan ve parlamasını önleyerek görselinizin net bir şekilde görünmesini sağlayan UV Filtreli 

PVC koruyucu ile Extra Güçlendirilmiş Rondo Köşe Bağlantıları Rahat Açılıp Kapanmayı Sağlayan Paslanmaz Çelik Yaylar.

Yatay ve dikey montaj imkanı

25 mm. genişliğinde alüminyum Profil

0,40 mm UV Filtreli PVC

Ürün Tanıtım Standı

Ürün Tanıtım Standı

200 x 77 cm

Tanıtım Standı, insan yoğunluğunun bulundu alanlarda tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme ve tatma fırsatı verilmesi için kurulan reklam standlarıdır. Aynı zamanda tadım stant diye de bilinir.  Market ve AVM gibi yerlerde ürünlerin tadına bakmak için kare veya oval plastik standları tercih edilir. Alt kısımlarında rafların bulunması tanıtımı yapılacak ürünlerin stoklanması için tercih edilir.

Duba Çeşitleri

Duba

Farklı Boy ve Özelliklerde

Reklam Park Dubaları, aşağı yukarı her sektörde kullanılabilen reklam malzemeleridir. Park engelleyici diye de bilinir. Motorlu taşıtların park alanlarını yada kaldırımları işgal etmemesi için kullanılan bir araçtır. Işığı iyi yansıtan, dikkat çekici renkler kullanılır.
Yol kenarlarında, kapı önlerinde, mağaza önlerinde, eczane dükkan önü gibi bir çok alanda ayaklı plastik reklam dubası kullanılır.

error: İçerik Korumalıdır